Loftové příčky INDUSTRY

Doplňte své bydlení či pracoviště loftovými příčkami, které dokážou přijemně, elegantně a přesto nenápadně rozdělit větší prostory v budovách. Skleněné příčky INDUSTRY se dělí na typ HEAVYLIGHT, podle toho z jakého materiálu jsou jejich rámy vyrobeny.


INDUSTRY HEAVY

Skleněné dveře a loftové příčky GLASS VISIONSkleněné příčky INDUSTRY HEAVY jsou vyrobeny z ocelových profilů, které je možné přizpůsobit požadavkům architekta nebo zákazníka. Díky svému preciznímu provedení zapadnou do každého interiéru. Jejich tváří je „tovární“ vzhled, který zajišťují ocelové profily. Stěny je možné členit na jednotlivá okénka nebo ponechat bez členění pouze s obvodovým rámem.

Příčky HEAVY se vyznačují tím, že ocelový rám osazuje i skleněné dveře.

Loftové příčky a skleněné dveře GLASS VISIONDíky možnosti členění a zakázkové výrobě je možné vyrobit pro každého zákazníka originální skleněnou stěnu s využitím loftových příček.

Dveře mohou být osazeny panty bez aretace přivařenými na rám s otevíráním na 180°, anebo panty kotvenými do podlahy či do stropu - ty zajišťují oboustrannou aretaci v 90° a 0°. Pokud není požadavek na zamykání, převážně dveře osazujeme madlem ve stejné barvě jako je rám stěny. U posuvných dveří je možné osadit oboustranný pomalý dojezd, který zajišťuje komforftní zavírání.

Příčky v moderním industry vzhledu

Loftové příčky a skleněné dveře  - GLASS VISIONBarvu profilů je možné přizpůsobit interiéru.

Nejčastěji je však používána černá nebo bílá barva pro zdůraznění továrního vzhledu.

Zasklení příček může být jak z čirých skel, tak zabarvených skel do šedé, bronzové nebo mléčné barvy.

Příčky INDUSTRY je možné vyrobit jako fixní, tak s otevíravými nebo posuvnými dveřmi.


INDUSTRY LIGHT

Druhou variantu LIGHT představuje odlehčené provedení skleněných příček INDUSTRY, které jsou vyrobeny z hliníku. Příčky jsou tak lehčí s hliníkovými rámy. Stejně jako provedení HEAVY lze i příčky LIGHT vyrobit v otvíravém i posuvném provedení.

Hliníkové provedení příček výrazně tlumí hluk

U otevíravé varianty jsou dveře vyrobeny s hliníkovou zárubní bez rámu jako celoskleněné. Díky hliníkové zárubni dveře i přes celoskleněné dveře těsní a akusticky utlumí okolní hluk. U posuvné varianty je rám tvořen minimalisticky o šířce 10 mm.

Stejně jako příčky INDUSTRY HEAVY se hliníkové profily lakuji do jakékoliv barvy RAL a je možné je přizpůsobit interiéru.

Loftové příčky a skleněné dveře od GLASS VISIONSkleněné dveře a loftové příčky - GLASS VISIONSkleněné dveře a loftové příčky od GLASS VISION

 
Jedinečný a výjimečný
prostor pro vás
Sdělte nám své představy
Toto pole je povinné Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát
Nahoru