Autorizovaný prodejce DORMAKABA

1646384860_1646384859293V lednu 2015 jsme navázali přímou spolupráci s firmou DORMA a díky dlouholetým zkušenostem nyní patříme mezi jejich autorizované prodejce.

Kování DORMA je ve světě skleněných dveří a stěn synonymem kvality. Zkušení projektanti, architekti a odborníci na interiéry výrobky firmy DORMA dobře znají, protože vědí, že kvalitní kování je základ.

O společnosti DORMA

Společnost DORMA má více jak 100letou tradici. V České republice i mnoha dalších zemích je lídrem v oblasti kování na sklo, dveřní techniky, mobilních dělících příček a automatických dveří.

DORMA vlastní důležité výrobní závody v Evropě, Singapuru, Malajsii, Číně a Severní i Jižní Americe. Zaměstnává více než 6 700 zaměstnanců po celém světě.Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.