Industriální skleněné příčky

Industriální skleněné příčky typicky slouží jako dveře v domě

Industriální dveře a příčky DIVISIO

Skleněné industriální příčky a dveře se v posledních letech těší velké oblibě. Dotváří a zútulňují moderní interiéry a zároveň slouží k optickému ale částečně i akustickému oddělení prostoru.

 

Industriální příčky a dveře DIVISIO jsou vyrobeny z hliníkových profilů, které jsou lakovány kvalitní práškovou barvou. 

Barvu rámu jsme schopni přizpůsobit interiéru a je možné si ji vybrat zvolit dle vlastních požadavků. Nejčastější barva je černá v odstínu RAL 9005 nebo bílá RAL 9010 MAT.

 

Příčky mohou být členěny hliníkovým profilem anebo mohou být osazeny bez členění, dle požadavku zákazníka nebo architekta. Vybrat si můžete úpravu skla, systém otevírání i typ madel

 

Příčky je možné osadit jakýmkoliv z námi nabízených skel, skla mohou být čirá, se zabarvením do šeda nebo bronzova anebo industriální sklo FLUTES.

Veškerá použitá skla v našich industriálních příčka DIVISIO jsou bezpečnostní, nemusíte mít strach, že v případě rozbití se poraníte.

 

Dveře a příčky DIVISIO umíme vyrobit jako posuvné nebo otočné ale i fixní bez otvírání.

 

Vzhledem k vlastní výrobě umíme dveře osadit madly, které umíme přizpůsobit vašemu interiéru. Madla si můžete vybrat na našem webu, kdyby Vám náhodou žádné madlo nevyhovovalo, pošlete nám svoji představu a my uděláme maximum, abychom Vám vyhověli.

Chcete vědět víc o skleněných industriálních příčkách?

Industriální skleněné příčky jsou elegantní a moderní řešení pro oddělení prostorů bez ztráty přirozeného světla. Využívají odolné sklo a kovové konstrukce pro vytvoření estetických a funkčních rozdělení prostoru, které jsou ideální pro rodinné domy, kanceláře, restaurace, obchody a další komerční prostory.


Klíčové výhody industriálních skleněných příček

 • Přirozené světlo: Skleněné příčky propouštějí přirozené světlo, mají tak pozitivní vliv na psychiku i zdravotní kondici (osob, zvířat i rostlin).
 • Flexibilita: Skleněné příčky umožňují jednoduchou přeměnu prostoru podle vašich potřeb.
 • Akustická izolace: Skleněné příčky poskytují vysokou úroveň akustické izolace, což zajišťuje klid a soukromí, aniž by byla narušena estetika prostoru.
 • Odolnost a bezpečnost: Používáme pouze vysoce kvalitní, bezpečné a odolné materiály, které splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Otočné industriální skleněné příčky


Industriální skleněné příčky od firmy Glass Vision

Industriální skleněné příčky jako dveřní prostor

Industriální skleněné příčky oddělují prostor v domě

Industriální skleněné příčky sloužící jako otočné dveře

Matné industriální skleněné příčkyMatné industriální skleněné příčky oddělují prostory ve wellness

Sprchové kouty DIVISIO

Součástí našich příček DIVISIO jsou i sprchové kouty, které umíme vyrobit ve stejném provedení jako skleněné příčky.

Samozřejmostí u sprchových koutů je nanesení na sklo povrchové úpravy proti vodnímu kameni.

 

Neváhejte a sjednoťte si interiér společně s koupelnou!Prosvětlete elegantně prostor kdekoliv

 • Kanceláře: V kancelářích se skleněné příčky často používají k rozdělení prostoru bez ztráty přirozeného světla a ke snížení hluku.
 • Restaurace a kavárny: Tyto prostory mohou využít skleněné příčky k vytvoření jednotlivých oddělených jídelních zón.
 • Obchodní centra a prodejny: Skleněné příčky mohou být užitečné pro oddělení jednotlivých prodejen nebo vytváření průhledných výloh.
 • Domy: V rodinných domech se skleněné příčky mohou použít k oddělení obytných prostor při zachování světla, přitom snížení hluku.
 • Hotely: Skleněné příčky bývají použity k oddělení prostor, jako jsou loby, restaurace, konferenční místnosti a pokoje, čímž se zvyšují estetický vzhled a funkčnost.
 • Fitcentra a wellness centra: Skleněné příčky vytváří oddělené zóny pro různé aktivity, jako jsou jóga, aerobik, posilovna atd.
 • Nemocnice a lékařská centra: Zde mohou skleněné příčky poskytovat pocit otevřenosti a zároveň umožnit soukromí pro pacienty a personál.
 • Vzdělávací instituce: Školy a univerzity využívají skleněné příčky pro vytvoření tříd, studijních prostorů nebo knihoven.


Návrh na míru

V GLASS VISION přemýšlíme za vás


Poradíme si i v případě, že žádné konkrétní představy nemáte. Nejsme totiž jen výrobci, jsme také zkušení návrháři a hravě zvládneme i nejrůznější atypická řešení.

Naše skleněné dveře, stěny, příčky, zábradlí, markýzy a sprchové kouty i jejich zámečnické prvky jsou vždy originální a vychází z Vašich představ a z jedinečného prostředí Vašeho domova nebo kanceláře.Zjistit více

Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.