Skleněné dveře

Objevte krásu interiérových skleněných dveří

Skleněné dveře kyvné v kombinaci se skleněnou stěnouKdyž se zkušených architektů zeptáte, jak proměnit obyčejné prostory ve výjimečné a moderní místo, odpoví vám bez zaváhání: vyberte si skleněné dveře. Vyrábíme jak zcela průhledné skleněné dveře z čirého skla, tak průsvitné, ale neprůhledné skleněné dveře z mléčného nebo kouřového skla. Skleněné dveře dodají Vašemu domovu nádech luxusu a elegance a na rozdíl od klasických dřevěných dveří skleněné dveře příjemně a přirozeně prosvětlí váš interiér.


Skleněné dveře sami navrhujeme, zaměřujeme, vyrábíme a následně montujeme – nepřekupujeme.

Pokud potřebujete, aby vám dveře nepřekážely, doporučujeme posuvné na stěnu nebo variantu s bočním světlíkem. Máte osazeno stavební pouzdro? I do něj umíme vyrobit skleněné posuvné dveře. Další variantou jsou dveře kyvné s madlem anebo otočné s klikou. Skleněné dveře mohou být osazeny do zárubně nebo i čistě do stavebního otvoru bez zárubně. Poradíme si i s větším stavebním otvorem, do kterého umíme vyrobit i skleněné stěny.

 

Skleněné dveře přesně dle Vašich představ

Skleněné dveře vyrábíme na míru a je možné se přizpůsobit každému originálnímu prostoru. Můžete si tedy sami vybrat, z jakého skla budou dveře vyrobeny, jaké madlo nebo klika bude dveře zdobit a dokonce jaká bude barva pantů či posuvné kolejnice!

TIP: Přečtěte si naše články Jak vybrat skleněné dveře a Průběh objednávky u GLASS VISION.


Skleněné dveře do obložkyBezpečnost skleněných dveří

Při výrobě skleněných dveří používáme bezpečnostní tvrzené sklo (ESG), které vzniká technologií tepelného vytvrzení. Jde o složitý výrobní postup, při kterém je sklo nejprve ohřáto na teplotu přes 700 °C a následně prudce ochlazeno. Výsledkem je vysoce mechanicky a termicky odolné sklo, ideální pro interiérové prvky - skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné příčky atd.

Výhody kaleného skla:

  • Takřka nemožné rozbití skla v běžném provozu.
  • Pokud by přece jen došlo k poškození skla, rozpadne se na drobné neostré úlomky, o které se nepořežete.
  • Může být umístěné v těsné blízkosti ústředního topení, krbů a spotřebičů, sklo odolá teplotě až do 200 °C.

Navrhujeme atypická a zakázková řešení, která splní nároky i těch nejnáročnějších.


Kotvení skleněných dveří

Skleněné dveře se nejčastěji kotví do začistého stavebního otvoru, který je zaomítaný a začištěný. Důležitá je nosnost stěn anebo podlahy a stropu, do kterých se skleněné dveře nejčastěji kotví.

V případě kotvení s panty do stěny je nutné, aby stěny byly dostatečně pevné a nebyly postaveny ze samotného sádrokartonu. To stejné platí pro strop, kdy je nutné v případě SDK, kazetového stropu místo pro stěnu vyztužit ocelovou konstrukcí nebo výdřevou.

Neméně důležité je v místě stěny vynechat podlahové topení, máme při realizaci větší výběr kování a možnosti provedení.

Pro konkrétní stavební připravenost nás neváhejte kontaktovat!

6 důvodů, proč si vybrat nás

Sklenene-dvere-posuvne-v-interieru

Navíc vám pomůžeme vybrat typ skla, dekor a kování, které budou ve vašem interiéru dobře vypadat.

Zajistíme Vám kompletní servis od zaměření po úklid po kvalitní montáži.

 

Kdy poptat nové skleněné dveře?

U novostaveb a rekonstrukcí je důležitá stavební připravenost. Pokud se skleněnými dveřmi nebudete počítat již při plánování, může být jejich montáž obtížnější a nákladnější. Včasnou konzultací s odborníky si ušetříte peníze i starosti.

Veškeré požadavky a parametry vašeho bydlení nám můžete sdělit pomocí poptávkového formuláře níže. Můžete nám také zavolat, anebo nás navštívit v našem sídle ve Velkém Meziříčí. Rádi s vámi vše probereme.

 

 

Jedinečný a výjimečný
prostor pro vás
Sdělte nám své představy
Toto pole je povinné Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát
Nahoru