Skleněné dveře otočné

1649332882_1649332881996f

Pro celoskleněné dveře otočné do čistého stavebního otvoru je charakteristický způsob otevírání – otáčí se na pantech a je možné je otevřít pouze na jednu stranu. (Na rozdíl od kyvných skleněných dveří, které je možné otevřít na obě strany).

Otočné celoskleněné dveře je nutné mít osazené kováním se střelkou, která drží dveře v zavřené poloze.

U většiny kování je možné sladit kliku na skleněných dveřích s ostatními klikami na okolních dveřích v interiéru, případně i klikami na oknech.

Lze požít stejná těla zámků a kliky, jako v případě dveří do zárubně, jen je nutné použít jiné panty, které umožňují osadit skleněné dveře do čistého stavebního otvoru.

U provedení otočných skleněných dveří s rohovými panty je možné použít podlahový zavírač. Dveře tím získají aretaci otevření na 90° (volitelně je možno i 105°) a dále za Vás bude zavírač dveře sám zavírat s funkcí tlumeného zavírání. Rychlost a síla je nastavitelná.


Provedení otočných skleněných dveří to stavebního otvoru je několik:

  • do čistého stavebního otvoru na rohové panty – kotvení do podlahy a do stropu
  • na panty pro celoskleněné dveře, které jsou kotveny na stěnu
  • do celoskleněné stěny, kde jsou panty kotvené na bočních a horních fixních sklech (boční a horní světlíky)


Jednotlivá provedení celoskleněných stěn jsou velice variabilní. Můžete zkombinovat i více typů skel. Nechte si od nás nejvhodnější řešení poradit.


npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.