Skleněné sprchové kouty

Skleněný sprchový kout v moderní koupelně

Rozmanité možnosti provedení skleněného sprchového koutu

Vyberte si skleněný sprchový kout z velkého množství provedení, dekorů a skel, které nabízíme. 

Váš nový sprchový kout může tvořit jednoduchá fixní zástěna ze skla nebo třeba otočné dveře do niky jednokřídlé či s bočními světlíky. Záleží jen na vašich možnostech a představách.JAKÉ KOVÁNÍ POUŽÍVÁME

Konkrétní kování vám doporučíme s ohledem na provedení vašeho skleněného sprchového koutu. Velmi oblíbené jsou walk-in sprchové zástěny se skrytým profilem ve stropě umístěné od podlahy až po strop, které nemusí být osazeny rozpěrnou tyčí.

skleněné sPRCHOVÉ KOUTY NA MÍRU

V případě atypických prostor zajišťujeme zakázkovou výrobu celoskleněných sprchových koutů podle vašich představ.

Výroba na míru přináší oproti standardním sprchovým koutům několik zajímavých výhod – můžeme se přizpůsobit šikmým stropům, vyrobit atypickou výšku pro zarovnání dle spáry obkladů nebo třeba dodat skleněný sprchový kout, který bude jedinečný v každém detailu.Zastínění pro více soukromí

V případě zájmu o zastínění například intimních partií je možno skleněný sprchový kout lokálně potisknout tak, aby byla zajištěna intimita a zároveň dobrá údržba.

Moderní skleněný sprchový kout v podkrovní koupelně

rohovy-stablizator

Stabilizace skla bez rozpěrné tyče

Nevyhovuje Vám nebo z nějakého důvodu nemůžete použít stabilizační tyč pro zafixovaní sprchového koutu a zároveň Vám nevyhovuje řešení se sklem až do stropu? 

Máme pro Vás ideální řešení. 

Rohový stabilizátor ve tvaru „L“ se nasadí na sklo a přišroubuje do stěny. Tím vznikne velmi decentní řešení pro stabilizaci skla bez nutnosti použít rozpěrnou tyč. 

Rohový stabilizátor má rozměr 220 x 140 nebo 300 x 150 mm. 

Ideální řešení pro moderní a vzdušné sprchové kouty. Barevné provedení je možné v lesklém chromu, černé matné a nebo dalších speciálních úpravách na poptávku.

Výběr skel pro skleněné sprchové kouty

pomůžeme vám s výběrem

Z důvodu údržby doporučujeme do sprchového koutu spíše hladká sklafloat čirý nebo barevné planibely. Skla typu „satináto" (leptaná či pískovaná skla) bývají na údržbu náročnější. Jejich povrch totiž narušen leptáním (satináto) nebo pískováním, a tak více zachycují nečistoty.

Všechny skleněné sprchové kouty, které dodáváme, jsou již z výroby ošetřené povrchovou úpravou proti vodnímu kameni, která je „zakalená“ do skla. Voda díky tomu lépe stéká ze skla, skleněný kout se snadno udržuje a nedochází k výraznějšímu zachycování vodního kamene. Cena za tuto speciální úpravu je na první pohled vyšší, ale úpravu oceníte při údržbě skleněného sprchového koutu.

Sklo je úžasný materiál pro interiéry. Nezůstaňte jen u skleněného sprchového koutu, ale objevte i kouzlo skleněných dveří, skleněných stěn a skleněného zábradlí uvnitř domu nebo budovy.

Elegantní skleněný sprchový kout v rohu koupelny

Skleněný sprchový kout vedle vany v koupelně

Skleněný sprchový kout jako řešení v malé koupelně

Detail provedení skleněného sprchového koutu

Moderní koupelna se skleněným sprchovým koutem

Skleněný sprchový kout v netradičně řešené koupelně


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.