Skleněné sprchové kouty

celosklenen-sprchova-zastena-tvar-URozmanité možnosti provedení

Vyberte si skleněný sprchový kout z velkého množství provedení, dekorů a skel, které nabízíme. Váš nový sprchový kout může tvořit jednoduchá fixní zástěna ze skla nebo třeba otočné dveře do niky jednokřídlé či s bočními světlíky. Záleží jen na vašich plánech a představách.

Jaké kování používáme

Konkrétní kování vám doporučíme s ohledem na provedení vašeho sprchového koutu. Velmi oblíbené jsou například sprchové zástěny se skrytým profilem ve stropě umístěné od podlahy až po strop, nebo třeba otevřené sprchové kouty (tzv. „walk-in" zástěna).

Spáry na podlaze a ke stěně většinou řešíme transparentním těsněním nebo pomocí sanitárního silikonu.

 

sklenena-sprchova-zastena-Nivello

Sprchové kouty na míru

V případě otevíraných a posuvných dveří zajišťujeme zakázkovou výrobu celoskleněných sprchových koutů podle vašich představ.

Výroba na míru přináší oproti typovým sprchovým koutům několik zajímavých výhod – můžeme se přizpůsobit šikmým stropům, vyrobit atypickou výšku pro zarovnání dle spáry obkladů nebo třeba dodat skleněný sprchový kout, který bude jedinečný v každém detailu.

TIP: Nejčastěji dodáváme kouty do tvaru L nebo U a to jak s otočnými, tak s posuvnými dveřmi.

Zastínění pro více soukromí

V případě zájmu o vlastní design nebo zastínění některé části sprchového koutu (např. ve výšce intimních partií) pro vás navrhneme a vyrobíme vlastní motiv, který se bude snadno udržovat.


Výběr skel pro sprchové kouty

Z důvodu údržby doporučujeme do sprchového koutu spíše hladká skla – float čirý nebo barevné planibely. Skla typu „satináto" (leptaná či pískovaná skla) bývají na údržbu náročnější. Jsou totiž narušená leptáním (satináto) nebo pískováním, a tak více zachycují nečistoty.

Všechny sprchové kouty, které dodáváme, jsou standardně ošetřené povrchovou úpravou Clearshield. Voda díky tomu lépe stéká ze skla, skleněný kout se snadno udržuje a nedochází k výraznějšímu zachycování vodního kamene. Cena za tuto speciální úpravu je na první pohled vyšší, ale oceníte ji při údržbě skleněného sprchového koutu.

Jedinečný a výjimečný
prostor pro vás
Sdělte nám své představy
Toto pole je povinné Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Toto pole je povinné
Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát
Nahoru