Kontakty


O nás

Na trhu působíme již od roku 2011, kdy jsme se po několika letech úspěšného působení rozhodli založit společnost GLASS VISION s.r.o. Poskytujeme kompletní realizace skleněných dveří, skleněných stěn, skleněného zábradlí, obkladů a dalších. Realizace provádíme včetně konzultace, zaměření, výroby, montáže a následného servisu.

Máme cit pro detail a dáváme si záležet na kvalitě výsledné práce. Naší prioritou je nabízet zákazníkům špičkový servis a radost z výsledné realizace. Proto ručíme za dodané materiály a používáme mimo jiné jedno z nejkvalitnějších kování dormakaba.

Naše práce začíná již od prvotní konzultace a následné cenové nabídky. Po zjištění stavebních možností a potřeb vám nabídneme nejvhodnější řešení skleněných stěn, dveří nebo zábradlí. Disponujeme vlastním technickým oddělením, kde máme k dispozici nejnovější projekční software, ve kterém pracujeme výhradně ve 3D.

Následuje zaměření na místě realizace, zpracování dokumentace, výroba a samotná montáž. V případě potřeby je samozřejmostí záruční i pozáruční servis.

Jsme autorizovaným prodejcem kování dormakaba. Výrobky této společnosti patří mezi oblíbené kování projektantů, architektů a interiérových designérů. Hrdě máme možnost prodávat kování i od dalších prověřených dodavatelů.

Fakturační a dodací adresa

GLASS VISION s. r. o.
Oslavice 277
594 01 Velké Meziříčí

(na dálnici D1 mezi Prahou a Brnem, 5 min. od sjezdu z dálnice)

IČO: 04143698 | DIČ: CZ04143698

Firma je zapsána v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka číslo 88420.


Sídlo firmy GLASS VISION ve Velkém Meziříčí. Přijeďte nás navštívit!Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.