Kariéra

Montér skleněných konstrukcí

Hledáme posilu do týmu na pozici montážního technika skleněných konstrukcí.

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • časovou flexibilitu
  • řidičský průkaz skupiny B
  • spolehlivost a komunikativnost
  • zodpovědnost a samostatnost
  • nástup možný ihned
  • práce na HPP nebo ŽL

Náplň práce:

  • montáže skleněných prvků a pomocných konstrukcí převážně Praha/Brno/Vysočina
  • ve většině případů každodenní návrat domů

Nabízíme:

  • práci v mladém kolektivu
  • nadstandardní platového ohodnocení

Technik/konstruktér skleněných konstrukcí

Hledáme posilu do týmu na pozici technika skleněných konstrukcí.

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ stavebního směru výhodou
  • komunikativnost
  • znalost práce v MS OFFICE
  • znalost práce v programu AutoCAD
  • znalost práce v programu SolidWORKS velkou výhodou
  • příjemné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • vhodné i pro absolventy SŠ nebo VŠ

  • komunikace se zákazníky ohledně řešení zakázek
  • tvorba dílenské dokumentace pro výrobu i zákazníka
  • příprava zakázek pro montáž
  • podílení se na vývoji nových projektů

Nabízíme:

  • zajímavé platového ohodnocení

Nahoru