Ceník celoskleněného zábradlí

Variabilita provedení celoskleněného zábradlí od výběru kotvení, skla až po určení rozměrů a stavební připravenosti je rozmanitá. Proto ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.


Celoskleněné zábradlí podle typu kotvení

KotveníCenaPoznámka
na bodové terčeod 11 000 KčCena je složena z kaleného/vrstveného skla 2x8 mm s leštěnými hranami a nerezovými terči
do hliníkového profiluod 10 000 KčCena je složena z kaleného/vrstveného skla 2x8 mm s leštěnými hranami a hliníkovým profilem o výšce 125 mm.
do ocelových pásovinod 16 500 KčCena je složena z kaleného/vrstveného skla 2x8 mm s leštěnými hranami a ocelovou pásovinou vyráběnou na míru dle potřeb stavby.
s nerezovými sloupkyod 8 800 KčCena je složena z kaleného/vrstveného skla s leštěnými hranami a nerezovými sloupky o průměru 42 mm.

Ceny, které uvádíme výše, jsou pouze orientační a neobsahují montáž ani DPH. Pro přesnější cenovou nabídku využijte prosím náš poptávkový formulář, případně nás neváhejte kontaktovat, rádi s Vámi probereme technické řešení a vytvoříme kalkulaci na nejvhodnější skleněné dveře do Vašeho interiéru.


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.