Průběh objednávky u GLASS VISION

Všechny typy skleněných dveří vyrábíme na míru pro každého zákazníka. Právě z tohoto důvodu preferujeme schůzky přímo na stavbě, která ukáže skutečnost a je možné odhalit většinu potencionálních problémů, případně úprav tak, aby realizace byla bezchybná.

1. krok – cenová nabídka a konzultace

Nejčastější průběh zakázky začíná u zaslání podkladů (projektu, náčrtku, návrhu od architekta a dalších). Do 48 hodin pro vás vytvoříme cenovou nabídku a zašleme vám ji na e-mail. Možná je i konzultace na místě realizace před cenovou nabídkou. Zároveň odpovíme na všechny vaše případné dotazy.

Po odsouhlasení nabídky přijedeme na místo realizace, zjistíme stavební připravenost a stavební otvor přesně změříme (pokud je to již možné). Zároveň se s vámi domluvíme na designu skleněných dveří, typu skel a kování.

Pokud se cena z nějakých důvodů změní (nevhodná stavební připravenost, výběr jiného kování či skla apod.), nabídku obratem upravíme.


2. krok – objednávka a výroba skel

V dalším kroku vystavíme objednávku se zálohovou fakturou. Po jejím potvrzení a zaplacení faktury objednáme kování a začne výroba skel. Přibližně za 4–6 týdnů (podle typu použitého kování a velikosti zakázky) vás budeme kontaktovat ohledně montáže/dodávky zboží. Rádi se domluvíme na termínu, který vám bude maximálně vyhovovat.


3. krok – dodání a montáž

V domluveném termínu za vámi přijedeme a postaráme se o profesionální montáž. Obvykle nám zabere několik málo hodin až dnů u velkých zakázek. Po předání objednaného zboží proběhne doplacení konečné faktury. Realizace je tak kompletní a vy si můžete užívat krásných skleněných prvků v interiéru.


Tipy na závěr

  • Pokud už před stavbou či rekonstrukcí víte, že chcete mít v interiéru skleněné dveře nebo stěny, vyžádejte si nezávaznou kalkulaci co nejdříve. Včasná stavební příprava pro jejich realizaci vám totiž ušetří čas, peníze i starosti.
  • Nevíte, jaké podklady jsou nezbytné pro nezávaznou kalkulaci? Neváhejte nás kontaktovat.Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.