Průběh objednávky u GLASS VISION

Všechny typy skleněných dveří vyrábíme na míru pro každého zákazníka. U dveří do obložkové zárubně jsou rozměry dané vybranou zárubní. Při objednávce proto stačí uvést výrobce případně dodat výkres zárubně. Stejný postup platí pro dveře do stavebních pouzder, kde se uvádí průchod obložkovou zárubní nebo ještě lépe průchod stavebním pouzdrem (rozměr bez obložkové zárubně).

Ostatní skleněné výrobky – posuvné dveře na stěnu, kyvné stěny, otočné dveře, sprchové kouty a mnoho dalšího – osobně a bezplatně změříme přímo u vás.

1. krok – cenová nabídka a konzultace

Nejčastější průběh zakázky začíná u zaslání podkladů (projektu, náčrtku, návrhu od architekta a dalších). Do 24 hodin pro vás vytvoříme cenovou nabídku a zašleme vám ji zpět. Možná je i konzultace na místě realizace před cenovou nabídkou. Zároveň odpovíme na všechny vaše případné dotazy.

Po odsouhlasení nabídky přijedeme na místo realizace, zjistíme stavební připravenost a stavební otvor přesně změříme (pokud je to již možné). Zároveň se s vámi domluvíme na designu skleněných dveří, typu skel a kování.

Pokud se cena z nějakých důvodů změní (nevhodná stavební připravenost, výběr jiného kování či skla apod.), nabídku obratem upravíme.

2. krok – objednávka a výroba skel

V dalším kroku vystavíme objednávku se zálohovou fakturou. Po jejím potvrzení a zaplacení faktury objednáme kování a začne výroba skel. Přibližně za 2–4 týdny (podle typu použitého kování a velikosti zakázky) vás budeme kontaktovat ohledně montáže/dodávky zboží. Rádi se domluvíme na termínu, který vám bude maximálně vyhovovat.

3. krok – dodání a montáž

V domluveném termínu za vámi přijedeme a postaráme se o profesionální montáž. Obvykle nám zabere několik málo hodin až dnů u velkých zakázek. Po předání objednaného zboží proběhne doplacení konečné faktury. Realizace je tak kompletní a vy si můžete užívat krásných skleněných prvků v interiéru.

Tipy na závěr

  • Pokud už před stavbou či rekonstrukcí víte, že chcete mít v interiéru skleněné dveře nebo stěny, vyžádejte si nezávaznou kalkulaci co nejdříve. Včasná stavební příprava pro jejich realizaci vám totiž ušetří čas, peníze i starosti.
  • Nevíte, jaké podklady jsou nezbytné pro nezávaznou kalkulaci? Neváhejte nás kontaktovat.
  • Užitečné rady pro výběr skleněných dveří najdete v našem předchozím článku.
Nahoru