Vlastní technické oddělení


Naše skleněné dveře, stěny, zábradlí a sprchové kouty i jejich zámečnické prvky jsou vždy originální a vychází z Vašich představ a z jedinečného prostředí Vašeho domova nebo kanceláře. Poradíme si ale i v případě, že žádné konkrétní představy nemáte. Nejsme totiž jen výrobci, jsme také zkušení návrháři a hravě zvládneme i nejrůznější atypická řešení.


Jak pracujeme?

Po úvodních konzultacích a prostudování dispozic Vašeho interiéru se za Vámi osobně zastavíme a pečlivě zaměříme stavební otvory a doladíme spolu detaily.

Následně se zavřeme za skleněnými dveřmi našeho vlastního technického oddělení, kde máme k dispozici nejnovější projekční software včetně 3D programu. Tady vytvoříme výrobní a projektovou dokumentaci Vaší zakázky a také 3D model, který Vám pošleme.

Až si své dveře, stěny nebo zábradlí pořádně prohlédnete ze všech stran, napište nám své připomínky. Teprve poté návrh upravíme k Vaší 100% spokojenosti a pustíme do samotné výroby a nakonec i profesionální montáže.

Ani tím ale nekončíme. V případě potřeby je pro nás samozřejmostí také záruční a pozáruční servis všech našich výrobků.

Tak se na nás neváhejte obrátit. Rádi vymyslíme originální skleněné řešení i pro Váš interiér.

npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.