Skleněné posuvné dveře na stěnu


Skleněné posuvné dveře jsou nejčastějším typem skleněných dveří a to z důvodu jejich variability a úspory místa v interiéru

Jedná se o prvek v moderním interiéru, který má v podstatě neomezené možnosti. Dveřní křídlo může vážit až 150 kg! Pohyb křídla i při takto velkém křídle je velmi tichý díky použití kvalitního německého kování dormakaba a jejich ložiskových systémů.

Jsme jedním z malá autorizovaných partnerů dormakaba v České Republice.

Posuvné skleněné dveře mají mnoho variant provedení. Mohou být jak jednokřídlé, dvoukřídlé     nebo za použití světlíků je možné vytvořit celou skleněnou stěnu, kdy můžeme kolejnic nakotvit i na samotné sklo. Nejčastějším typem skleněné stěny je posuv na boční světlík kdy jedno nebo i dvě skla jsou posuvná a zbytek skel fixních na která se posouvají samotná křídla. Samozřejmostí je možnost kotvení kolejnice na stěnu nebo do stropu.

Speciálním typem posuvných skleněných dveří je lankový teleskopický posuv pro posuv více křídel najednou (křídla se posouvají synchronně).


Pro všechny výše uvedené typy dveří můžeme použít oboustranný pomalý dojezd a pro dvoukřídlé dveře synchronní dojezd (jedno křídlo odjíždí doprava a druhé doleva)
Námi dodávané skleněné dveře jsou bezprahové vedené pouze bodovým vodítkem.


Stavební připravenost:

Posuvné dveře jsou zavěšené a v případně nenosných příček (například sádrokarton) je nutné řešit jejich vyztužení už v době výstavby.

Pro návrh nejvhodnějšího systému nás kontaktujte.


sklenena-stena-drevene-dvere0004

sklenena-stena-drevene-dvere0002

sklenena-stena-drevene-dvere0005

sklenena-stena-drevene-dvere0006


sklenena-stena-drevene-dvere0003


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *