Skleněné posuvné dveře na stěnu

Skleněné posuvné dveře na stěnu od firmy GLASS VISION

Skleněné posuvné dveře na stěnu oživí interiér

Skleněné posuvné dveře jsou nejčastějším typem skleněných dveří, a to z důvodu jejich variability a úspory místa v interiéru.

Jedná se o prvek v moderním interiéru, který má v podstatě neomezené možnosti. Dveřní křídlo může vážit až 150 kg! Pohyb křídla i při takto velkém křídle je velmi tichý díky použití kvalitního německého kování dormakaba a jejich ložiskových systémů.

Jsme jedním z mála autorizovaných partnerů dormakaba v České Republice.
Vyberte si nejlepší variantu skleněných posuvných dveří

Posuvné skleněné dveře mají mnoho variant provedení. Mohou být jak jednokřídlé, dvoukřídlé nebo za použití světlíků je možné vytvořit celou skleněnou stěnu, kdy můžeme do kolejnic nakotvit i na samotné sklo. 

Nejčastějším typem skleněné stěny je posuv na boční světlík, kdy jedno nebo i dvě skla jsou posuvná a zbytek skel fixních, na která se posouvají samotná křídla. Samozřejmostí je možnost kotvení kolejnice na stěnu nebo do stropu.

Speciálním typem posuvných skleněných dveří je lankový teleskopický posuv pro posuv více křídel najednou (křídla se posouvají synchronně).
Dojezd posuvných skleněných dveří na stěnu

Pro všechny výše uvedené typy dveří můžeme použít oboustranný pomalý dojezd a pro dvoukřídlé dveře synchronní dojezd (jedno křídlo odjíždí doprava a druhé doleva).
Námi dodávané skleněné posuvné dveře jsou bezprahové vedené pouze bodovým vodítkem.Stavební připravenost u skleněných posuvných dveří

Skleněné posuvné dveře jsou zavěšené a v případně nenosných příček (například sádrokarton) je nutné řešit jejich vyztužení už v době výstavby.

Pro návrh nejvhodnějšího systému nás kontaktujte.


Skleněné posuvné dveře na stěnu

Elegantní prvek interiéru - skleněné posuvné dveře

Skleněné posuvné dveře na stěnu, posuvné díky kvalitnímu kování dormakaba

Skleněná stěna tvořená skleněnými dveřmi


Skleněné dveře na stěnu jako dělicí prvek interiéru


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.