Skleněné dveře do zárubně

Skleněné dveře do zárubně od firmy GLASS VISION

Pro skleněné dveře do zárubně je charakteristický způsob otevírání - otevírají se pouze na jednu stranu. Proto je také nazýváme otočné celoskleněné dveře (narozdíl od celoskleněných kyvných dveří, které umožňují otevření na obě strany).

Otočné celoskleněné dveře osazujeme kováním se střelkou, díky které drží skleněné dveře v zavřené poloze. U většiny kování na celoskleněné dveře je možné sladit kliky s ostatními klikami v interiéru, například s dřevěnými dveřmi.

Provedení těl zámků existuje hned několik – bez možnosti uzamykání (označení UV nebo UGL), s možností uzamykání na obyčejný klíč (BB), s možností uzamykání na cylindrickou vložku (PZ) anebo uzamčení WC kličkou (WC). Ke každému tělu jsou již v základním setu zvoleny takové panty, které nenarušují design dveří.


Dvoukřídlé provedení skleněných dveří do zárubně

Celoskleněné dveře je možné dodat i ve dvoukřídlém provedení. Hlavní křídlo dveří obsahuje tělo kliky, vedlejší křídlo je osazeno protikusem a západkami pro aretaci v zavřené poloze. Je tedy možné obě skleněná křídla otevřít, kdykoli je potřeba.

Osazení je možné do téměř jakékoliv dřevěné zárubně, stačí dodat rozměry dosedacích ploch pantů, výšku střelky, rozměry v polodrážce a my připravíme rozvrtání do Vaší zárubně. Osazení skleněných dveří je možné i do starších kovových zárubní, kde platí stejné požadavky jako u dřevěných s tím, že je nutné vlepit do polodrážky těsnění, aby nedocházelo ke styku celoskleněných dveří s kovovou zárubní.

Pro Váš interiér jsme schopni dodat nejen skleněné dveře, u kterých si můžete vybrat z různých typů skel, ale i dřevěné zárubně. Spolupracujeme s prodejci dveří SAPELI, PRÜM, Šimbera a se zakázkovými truhláři.


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.