Skleněné posuvné dveře do pouzdra

Skleněné posuvné dveře do pouzdra od společnosti GLASS VISION

Ušetřete místo se skleněnými posuvnými dveřmi do pouzdra

Pro celoskleněné posuvné dveře do stavebního pouzdra používáme standardní stavební pouzdra pro dřevěné dveře od firem JAP a Eclisse, která vám rádi dodáme až na stavbu. Skleněné a dřevěné dveře se liší systémem uchycení.


Systém uchycení skleněných posuvných dveří do pouzdra

Pro celoskleněné dveře je třeba mít speciální set klipsen a vodítka, který dodáváme spolu s dveřmi. Druhou variantou pouzder je posuv do zděného pouzdra, kde se k jeho konstrukci použije kolejnice pro celoskleněné dveře, která se obloží sádrokartonem, Ytongem či jiným stavebním materiálem. V případě, že budete chtít použít "zděné" pouzdro, můžeme vám dodat a namontovat kolejnici a poradit, jak pouzdro vhodně zhotovit.


Jak se otvírají skleněné posuvné dveře do pouzdra

Pro otevírání posuvných skleněných dveří se v případě jejich menších rozměrů používá z kování převážně čočka nebo mušle, v případě větších rozměrů doporučujeme madlo. Použití madla, mušle nebo čočky záleží vždy na dohodě se zákazníkem. Úchyty na skleněné dveře můžeme co nejvíce designově sladit s ostatními madly a případně i klikami v interiéru.

Celoskleněné dveře z různých typů skel do stavebního pouzdra realizujeme jak v jednokřídlém, tak ve dvoukřídlém provedení. V obou případech můžeme použít tlumený dojezd křídla a v případě dvoukřídlých dveří i jejich synchronní posuv.


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.