Celoskleněné stěny posuvné

Celoskleněné stěny posuvné od Glass Vission

Skleněné posuvné stěny obsahují nejčastěji hliníkovou nebo nerezovou kolejnici pro posuv skleněných dveří. Pohyblivé uchycení skleněných dveří z různých typů skel je provedeno pomocí speciálních úchytů na pojezdových vozících. Kolejnice je většinou pohledová s možností volby povrchu z eloxovaného hliníku, broušené nerezy nebo odstínu RAL, například do černé barvy. Takovéto provedení umožňuje pohledovou výšku kolejnice již od 58 mm.

Nejčastěji se skleněné stěny kotví do čistého stavebního otvoru. Kolejnici je možno ukotvit jak do nosného stropu, stěny tak i na skleněný nadsvětlík (který je umístěný nad dveřmi) a boční světlíky.

Posuvné systémy je možné doplnit o tlumený dojezd v případě dvoukřídlých dveří i o synchronní posuv.

Skleněné posuvné dveře ve skleněné mohou být jak jednokřídlé, dvoukřídlé nebo případně teleskopické o dvou a více křídlech odsuvných na jednu stranu. Používáme posuvný systém od německého výrobce dormakaba, který nám umožňuje osadit křídlo na kolejnici až do váhy 150 kg! Pohyb křídla i při takto velkém křídle je velmi tichý díky použití kvalitního německého kování dormakaba a jejich ložiskových systémů.

V případě požadavků na minimalistický design je možné kolejnici zapustit do sádrokartonového stropu.

Ve všech zmíněných případech je možné dveře osadit oboustranným pomalým dojezdem a u dvoukřídlých dveří synchronním posuvem. (jedno křídlo odjíždí doprava a druhé doleva).

Námi dodávané skleněné stěny jsou bezprahové vedené pouze bodovým vodítkem.

Stavební připravenost:
Posuvné dveře jsou zavěšené a v případně nenosných příček (například sádrokarton) je nutné řešit jejich vyztužení už v době výstavby.
Pro návrh nejvhodnějšího systému nás kontaktujte.

Kromě posuvných stěn nabízíme také kyvné a otočné stěny, skládací stěny a akustické skleněné příčky.


Celoskleněná posuvná stěna sloužící jako dveře do koupelny

Celoskleněné posuvné stěny sloužící jako dveře mezi místnostmi

Celoskleněné stěny posuvné sloužící jako dveře do šatníku

Celoskleněné stěny posuvné sloužící jako dveře a předěl prostoru

Celoskleněné stěny posuvné předělují prostor v moderním rodinném domě

Celoskleněné stěny posuvné - předěl prostoru a tepelná i zvuková izolace


Vytvoříme Vám návrh na míru

Sdělte nám své představy.

Výsledek bude skvělý.


Získejte pro svoje bydlení nebo firmu to nejlepší řešení skleněných dveří či stěn. Svým přístupem Vás příjemně překvapíme. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni navrhnout nejvhodnější řešení. Dodáme také skleněné zábradlí a sprchové kouty.


Neváhejte nás oslovit s dotazem, případně pošlete poptávku.


Pro co nejpřesnější nabídku nám prosím definujte, o jaký typ výrobku máte zájem a připojte i rozměry stavebního otvoru a představu o skle (čiré/matné/s dekorem).

Požadujete odbornou montáž? *
npo

Projekt "Internetový marketing a strategie GLASS VISION s.r.o." je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.