Kliky pro skleněné dveře

Kliky pro skleněné dveře

Kliky pro skleněné dveře nabízíme od renomovaných výrobců, jako jsou například německá společnost DORMA, designové kliky od českého výrobce M&T nebo kliky Twin.

U většiny klik je možné provedení jak bez zámku (UV), se zámkovou vložkou (PZ), klasický klíč (BB) anebo WC klička (WC), vyobrazené provedení není jediné možné provedení.

Jedinečnou kombinaci skla a nerezu se můžete inspirovat i v našem katalogu madel a klik.

 

DORMA

DORMA je nejznámnější kování na sklo mezi architekty, jedný se o synonymum kvality. Je možné sladit povrchové úpravy například mezi klikami a posuvnými systémy. Kliky je možné dodat v různých povrchových úpravách jako je elox hliníku, nerezi nebo speciální eloxáže jako například mosaz.

M&T

Designové kování od firmy M&T nabízí řadu produktů, které dokážete sladit jak s klikami nebo madly na dřevěných dveřích, tak i s klikami na oknech! Barevné provedení klik je možné zrealizovat až v 9 odstínech, například v černé, mosazné, bronzové a dalších. Propracované detaily a dokonalý design je samozřejmostí.

Twin

Hlavní výhodou kování Twin je možnost kombinovat kliky jak na dřevěných, tak i skleněných dveřích. Je tedy možné zvolit tělo pro skleněné dveře a kliku sladit s klikami na dřevěných dveřích.

Nahoru