Kliky pro skleněné dveře

Kliky pro skleněné dveře

Kliky pro skleněné dveře nabízíme od renomovaných výrobců, jako jsou například německá společnost DORMA, designové kliky od českého výrobce M&T nebo kliky Twin.

U většiny klik je možné provedení jak bez zámku (UV), se zámkovou vložkou (PZ), klasický klíč (BB) anebo WC klička (WC), vyobrazené provedení není jediné možné provedení.

 

DORMA

DORMA je nejznámnější kování na sklo mezi architekty, jedný se o synonymum kvality. Je možné sladit povrchové úpravy například mezi klikami a posuvnými systémy. Kliky je možné dodat v různých povrchových úpravách jako je elox hliníku, nerezi nebo speciální eloxáže jako například mosaz.

M&T

Designové kování od firmy M&T nabízí řadu produktů, které dokážete sladit jak s klikami nebo madly na dřevěných dveřích, tak i s klikami na oknech! Barevné provedení klik je možné zrealizovat až v 9 odstínech, například v černé, mosazné, bronzové a dalších. Propracované detaily a dokonalý design je samozřejmostí.

Twin

Hlavní výhodou kování Twin je možnost kombinovat kliky jak na dřevěných, tak i skleněných dveřích. Je tedy možné zvolit tělo pro skleněné dveře a kliku sladit s klikami na dřevěných dveřích.

Nahoru