O nás

sklenene-zabradli-detail-nerezoveho-madlaVčasným návrhem stavební připravenosti vám šetříme čas a peníze, které vyžadují složitá technická řešení.

Na trhu působíme již od roku 2008, kdy jsme se po několika letech úspěšného působení rozhodli založit společnost GLASS VISION s.r.o. Poskytujeme kompletní realizace skleněných dveří, skleněných stěn, skleněného zábradlí, obkladů a dalších. Realizace provádíme včetně konzultace, zaměření, výroby, montáže a následného servisu.

Máme cit pro detail a dáváme si záležet na kvalitě výsledné práce. Naší prioritou není co největší množství zakázek, ale nabízet zákazníkům špičkový servis a radost z výsledné realizace. Proto ručíme za dodané materiály a používáme jedno z nejkvalitnějších kování DORMA.

Naše práce začíná již od cenové nabídky. Po zjištění stavebních možností a potřeb vám nabídneme nejvhodnější řešení skleněných stěn, dveří nebo zábradlí. Disponujeme vlastním vývojovým a technickým oddělením, kde máme k dispozici nejnovější projekční software včetně 3D programu.

Následují konzultace, zaměření na místě realizace, zpracování dokumentace, výroba a samotná montáž. V případě potřeby je samozřejmostí záruční i pozáruční servis.

Jsme autorizovaným prodejcem kování DORMA. Výrobky této společnosti patří mezi oblíbené kování projektantů, architektů a interiérových designérů. Hrdě máme možnost prodávat i kování od společnosti Minusco, MWE a další. Kování od společnosti MWE uspokojí potřeby nejnáročnějších zákazníků.

Nahoru