Skleněné dveře

Objevte krásu interiérových skleněných dveří

Skleněné dveře kyvné v kombinaci se skleněnou stěnouKdyž se interiérových designérů zeptáte, jak proměnit obyčejné prostory ve výjimečné a moderní místo, odpoví vám bez zaváhání: vyberte si skleněné dveře. Vyrábíme jak zcela průhledné skleněné dveře z čirého skla, tak průsvitné skleněné dveře z mléčného nebo kouřového skla. Skleněné dveře dodají Vašemu domovu nádech luxusu a elegance a na rozdíl od klasických dřevěných dveří skleněné dveře příjemně a přirozeně prosvětlí váš interiér.

Výhody skleněných dveří

  • Opticky zvětšují interiéry.
  • Propouští do místností více světla.
  • Přináší do vašich bytů, rodinných domů a firem moderní design.
  • Jsou odolnější než dřevěné dveře proti běžnému opotřebení a poškrábání.
  • Skleněné dveře mají velmi snadnou údržbu.
 

Typy skleněných dveří:

Skleněné dveře dle vašich požadavků

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme skleněné dveře na míru - tak, aby odpovídaly dispozicím a stylu vašeho domu, bytu či pracovního prostředí. Můžete si přitom vybrat z několika druhů skleněných dveří, z nich každý má své výhody: nabízíme klasické otočné dveře otvírané na jednu stranu, praktické kyvné dveře otvírané na obě strany, moderní posuvné dveře na stěnu nebo posuvné dveře do pouzdra, které vám ušetří prostor v interiéru. Vybírat můžete také z jedno-, dvoj- nebo vícekřídlového provedení skleněných dveří. Součástí našich skleněných dveří je i kvalitní německé kování Dorma.

TIP: Přečtěte si naše články Jak vybrat skleněné dveře a Průběh objednávky u GLASS VISION.

Skleněné dveře do obložkyBezpečnost skleněných dveří

Při výrobě skleněných dveří používáme 100% bezpečnostní tvrzené sklo, které vzniká technologií kalení. Jde o složitý výrobní postup, při kterém je sklo nejprve ohřáto na teplotu přes 600 °C a následně prudce ochlazeno. Výsledkem je vysoce mechanicky a termicky odolné sklo, ideální pro interiérové prvky - skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné příčky atd.

Výhody kaleného skla:

  • Takřka nemožné rozbití v běžném provozu.
  • Pokud by přece jen došlo k poškození skla, rozpadne se na drobné neostré úlomky, o které se nepořežete.
  • Může být umístěné v těsné blízkosti ústředního topení, krbů a spotřebičů, sklo odolá teplotě až do 200 °C.

Kotvení skleněných dveří

Interiérové skleněné dveře se nejčastěji kotví do čistého stavebního otvoru bez obložky, který je pouze omítnutý a začištěný. Výjimku tvoří otočné dveře do zárubně a posuvné dveře do stavebního pouzdra.

Pokud strop v místnosti není nosný (například po snížení sádrokartonovým podhledem), je nutné připravit nosnou ocelovou konstrukci nebo dřevěný trámek, do kterých se skleněné dveře ukotví.

6 důvodů, proč si vybrat nás

Zámek do podlahy skleněných dveří Dorma Manet

Navíc vám pomůžeme vybrat typ skla, dekor a kování, které budou ve vašem interiéru dobře vypadat.

 
Kdy poptat nové skleněné dveře?

U novostaveb a rekonstrukcí je důležitá stavební připravenost. Pokud totiž se skleněnými dveřmi nebudete počítat již při plánování, může být jejich montáž obtížnější a nákladnější. Včasnou konzultací s odborníky si ušetříte peníze i starosti.

Veškeré požadavky a parametry vašeho bydlení nám můžete sdělit pomocí poptávkového formuláře níže. Můžete nám také zavolat, anebo nás navštívit v našem sídle ve Velkém Meziříčí. Rádi s vámi vše probereme.

 

 

Loftové příčky - nekonvenční dělení prostoru

Doplňte své bydlení či pracoviště loftovými příčkami, které dokážou přijemně, elegantně a přesto nenápadně rozdělit větší prostory v budovách.

Skleněné dveře a loftové příčky GLASS VISIONLoftové příčky a skleněné dveře GLASS VISION Loftové příčky a skleněné dveře  - GLASS VISIONLoftové příčky a skleněné dveře od GLASS VISIONSkleněné dveře a loftové příčky - GLASS VISIONSkleněné dveře a loftové příčky od GLASS VISION

 
Jedinečný a výjimečný
prostor pro vás
Sdělte nám své představy
Toto pole je povinné Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát
Nesprávný formát

Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné Toto pole je povinné
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Nesprávný formát
Nahoru